TFF ve TBF, yeni kabine üyelerine başarı diledi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin yeni üyelerine başarı diledi.

TFF’nin web sitesinde “Tüm bakanlarımızı kutlama ederiz” başlığıyla meydana getirilen açıklamada şunlar kaydedildi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafınca açıklanan yeni kabine üyelerini kutlama eder, bütün bakanlarımıza görevlerinde muvaffakiyetler dileriz. Önceki devre kabinede yer almış bütün Bakanlarımıza da ülkemize vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ederiz. Yeni zamanın vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını, ülkemizin her alanda daha da ileri seviyelere ulaşmasını umut ediyoruz. Önümüzdeki dönemde Gençlik ve Spor Bakanımız olarak vazife meydana getirecek olan Sayın Osman Aşkın Bak’ı kutlar, vazife süresi boyunca başarılar dileriz. Ayrıca geride kalan 5 yıl boyunca kendisine verilen Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini üstün bir başarıyla gerçekleştiren Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Türk sporuna yaptığı katkılardan kaynaklı teşekkür ederiz.”

TBF’nin web sitesindeki mesajda ise, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni vazife döneminin ülkemiz için hayırlı olmasını diler, yeni kabinede vazife alan bakanlarımıza başarılar dileriz. TBF olarak yeni kabinede Gençlik ve Spor Bakanlığı görevine getirilen Sayın Dr. Osman Aşkın Bak’a tebriklerimizi iletir, vazife boyunca başarılar dileriz. Görev süresini tamamlayan Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Türk sporuna katkıları için teşekkürlerimizi sunarız.” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: AA / Spor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*