TCL MOVEAUDIO Air, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Farklı bütçelere hitap eden akıllı cihazlarıyla teknolojiyi hepimiz için demokratikleştirmeye süren TCL, birbirini tamamlayan deneyimler sunma gösterimi kapsamında yeni TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklığını Türkiye’de satışa sundu.

Çevresel gürültü önleme özelliğiyle aramalar sırasında sesin netliğini artırarak kesintisiz bir iletişim sunan TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklıkta, kristal netliğinde aramalar için arkaplan gürültüsünü filtreleyen 4 mikrofonlu gelişmiş DNN AI ENC bulunuyor.

Kompozit titanyum 10 mm hareketli sürücüler vasıtası ile kuvvetli bas ile zenginleştirilmiş ses tecrübesi de sunan TCL MOVEAUDIO Air, derin bas sesleri ve rafine tizleri ile müziklerin optimum konfor ve keyif ile dinlenmesini sağlıyor. Ayrıca en çok kullanım durumları için optimize edilmiş 3 değişik ekolayzır modu ile müzik dinleme deneyiminizi daha da zenginleştirebiliyorsunuz. Varsayılan Bas Güçlendirici Modu bas ağırlıklı müzik dinleme zevki sunarken Denge Modu ise, sesler içinde dengeyi artırıyor, Podcast Modu ise sesleri net bir halde öne çıkarıyor.

Tek şarjla 9 saate kadar kullanılabilen kulaklık, şarj kutusuyla da 32 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kulaklıkları 15 dakika şarj ederek 2 saat dinleme süresi elde edebiliyorsunuz. Bluetooth 5.2 desteği vasıtası ile cihazınızla basitçe eşleştirebilirsiniz.

TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklığın Türkiye için önerilen KDV dâhil satış fiyatı ise 1.399 TL.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*