Survivor 2023’te 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yapmış olduğu Survivor 2023, birleşme partisinden sonrasında “Arkadaşına Sorduk” oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara değişik farklı sorular sorulup arkadaşlarından cevaplar alındı.

1 MİLYON TL İÇİN YARIŞTILAR

Kendilerine yöneltilen sorulara dostlarının cevabı, yarışmacılara rakam kazandırdı. Oyunda yarışmacı ve arkadaşlarına sıklıkla takılan Acun Ilıcalı, Nefise’nin arkadaşına seslenerek “Siz sanırım ikiniz iyi anlaşıp başkalarıyla kavga ediyorsunuz” dedi. 1 milyon TL’lik ödülü kazanmak için kıyasıya savaşım eden yarışmacıların, arkadaşlarından aldıkları yanlış cevaplara verdiği tepkiler de seyircileri güldürdü.

ÖDÜLÜ GÖNÜLLÜLER TAKIMI KAZANDI

Eğlenceli kimliğiyle tanınmış Yusuf, ketçap-mayonez sorunda yanlış yanıtı veren arkadaşına “Arkadaşlığımız bitti” dedi, yarışmacılar gülmekten kendini alamadı. Dün akşamki büyük ödül olan 1 milyon TL, kıyasıya geçen yarışanın sonunda mavi takımın oldu. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında bölüşecekler. Yeni açılan takımlara göre oyunu kazanan gönüllüler oldu. Gönüllüler takımında ise Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper bulunuyor.

MERVE VE ARKADAŞI HER SORUYU BİLDİ, KARDELEN VE ARKADAŞI SINIFTA KALDI

Survivor’da bu akşam maksimum konuşulan çift Merve ve geçmiş devre Survivor yarışmacısı olan Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna ve Merve, sorulan soruların tümüne doğru cevap verdi. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu etkin çift için “Gecenin dostluk şampiyonu. Maşallah asla fire vermediler” dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise minimum doğru cevap veren çift oldular. 11 sorudan sadece 4 tanesini doğru bilen ikiliye Acun Ilıcalı sıklıkla takıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*