Red Magic’in verdiği müjde oyunseverleri heyecana boğdu!

Red Magic, 5. sene dönümünü kutlamak için e-spor programları için bir takım ürün sunacak. Bu mamüller arasında Gallium Nitride (GaN) şarj cihazı ile beraber TWS kulaklıklar da bulunuyor. Red Magic, yeni çıkan ürünlerini 10 Mayıs’ta piyasaya sürecek ve sloganı “Sonsuz ‘5’ katiyen bitmeyecek” olarak belirledi.

Red Magic, ürünlerini sergilemek için bu hafta resmi bir ısınma içinde ne olduğu yayınladı. Şirket, kısa sürede bir takım aksesuar ve etraf birimi duyurdu ve daha çok ürün piyasaya sürmeyi planlıyor. Fareler, klavyeler, soğutma arkası klipsleri, monitörler ve Deuterium ön şarj cihazı, sunulacak mamüller arasında yer alıyor. Oyun kulaklığı, kuvvetli kablosuz ve ses özellikleri sunarken şarj cihazı dört kullanıcı arayüzü sağlıyor.

Red Magic Deuterium Ön 150W GaN şarj cihazı, saydam bir kasa özelliğine sahiptir. Bu GaN şarj cihazı, DC ve 1A2C irtibat noktaları ihtiva eder ve prosedür ilerlemesini görüntülemek için bir monitörü vardır. Cihaz, geri çekilebilir bir prong tasarımı kullanarak yolculuk şarjı olarak kullanım için idealdir.

Red Magic’in verdiği müjde oyunseverleri heyecana boğdu!

Yeni e-spor aksesuarlarının piyasaya sürülmesi ile ilgili birkaç görüş mevcut. Red Magic’in bu yeni ürünlerinin performansı ile ilgili daha çok detay sağlaması bekleniyor. Fiyatlandırma ve küresel bulunabilirlik hakkındaki bilgiler de hemen hemen açıklanmadı.

10 Mayıs’ta gerçekleşecek olan lansman etkinliği, Red Magic’in yeni e-spor ürünlerini resmen piyasaya sürdüğü tarih olacak. Bu mamüller arasında TWS kulaklıklar, fareler, klavyeler, soğutma arkası klipsleri, monitörler ve Deuterium ön şarj cihazı bulunuyor. Yeni mamüllerin fiyatlandırma ve küresel bulunabilirliği ile ilgili daha fazla bilgi, etkinliğin gerçekleşmesiyle beraber açıklanması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*