QNB First Doctors 40. Doktorlar Tenis Turnuvası sona erdi

10-17 Haziran 2023 tarihleri içinde QNB First ana sponsorluğunda ve TED Spor Kulübü ev sahipliğinde yüksek sayıda sporcunun katılımı ile gerçekleşen, QNB First Doctors 40. Doktorlar Tenis Turnuvası 17 Haziran Cumartesi günü oynanan final maçlarının sonrasında sona erdi. Turnuvaya katılan yarışmacılar final maçından derhal sonrasında düzenlenen törenle ödüllerin sahibi oldu.

 

QNB First’ün her sene olduğu gibi bu sene da tenis sporuna sunmuş olduğu katkısını sürdürerek ana sponsorluğunu üstlendiği QNB First Doctors 40. Doktorlar Tenis Turnuvası 17 Haziran Cumartesi günü tamamlandı.

Yüksek sporcu katılımının gerçekleştiği turnuva; aleni tek kadınlar, aleni tek erkekler, 40+ tek erkekler, 50+ tek erkekler, 60+ tek erkekler, 70+ tek erkekler, 50 yaş altı çift erkekler, 50+ çift erkekler, çift kadınlar, komplike çiftler, diş hekimleri hanımlar ve erkekler kategorilerinden oluştu.

QNB First’ün 9 senedir isim sponsoru olduğu turnuva toplam 13 kategoride düzenlendi. Turnuvada dereceye giren sporculara ödüllerini; TED Kulübü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, QNB Finansbank Üst Gelir Segmentleri Pazarlama Müdürü Gültekin Tırnakçıoğlu ve QNB Finansbank Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı Didem Taner takdim etti.

QNB First ana sponsorluğunda ve TED Spor Kulübü ev sahipliğinde 40. Kez düzenlenen QNB First Doctors 40. Doktorlar Tenis Turnuvası her sene olduğu gibi bu sene da bir kez daha unutulmaz müsabakalara sahne oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*