Pique’nin ihanetine uğrayan Shakira rekora doymuyor

Dünyaca meşhur adlar futbolcu Gerard Pique ile şarkıcı Shakira’nın   11 senelik evliliği ihanet sebebiyle geçtiğimiz aylarda sona ermişti.

Shakira’nın, uzun yıllardan beri beraber olduğu Gerard Piqué’nin kendisini aldattığını; evdeki reçelin kaybolduğunu ayrım ettiğinde anladığı iddia edilmişti. Ünlü isim seyahatten eve döndüğünde bitmiş olan meyve reçelinden şüphelenmişti, zira Pique ile evlatları Milan ve Sasha reçelden nefret ediyordu.

Göndermeli şarkı tuttu

45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, ihanetten sonra geçtiğimiz ocak ayında İspanyolca bir şarkı çıkarmıştı.

 Ünlü isim, şarkısının laflarında eski sevgilisi Gerard Pique ve onun yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye yapmış olduğu göndermelerle oldukça konuşulmuştu.

Rekor kırdı

46 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, Spotify’da bir günde maksimum dinlenen Latin şarkı, bigün içerisinde Youtube’da maksimum izlenen İspanyolca müzik klibi ve daha çoğu rekora imza atarak Guinness rekoru kırmayı başardı.

“Sana geri dönmeyeceğim”

Shakira, “Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma / Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım / Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm” ifadeleriyle Pique’ye gönderme yapmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*