OnePlus Ace 2 Pro bu defa tüm yönleriyle ortaya çıktı

2023’ün ikinci yarısında OnePlus, amiral gemisi sınıfında iki yeni telefon piyasaya sürecek: OnePlus Ace Pro ve OnePlus 12. Bu duyumlar, Duyumcu Digital Chat Station’ın Weibo üstündeki son paylaşımından alındı. Digital Chat Station, her iki telefonun monitör tasarımı ve çözünürlüğü ile ilgili malumat verdi.

Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine haiz olması beklenen OnePlus 12 5G modeli üstünde yoğunlaşalım. Bu yonga setinin Ekim ayında tanıtılması düşünülürse, OnePlus 12 5G‘nin Kasım sonu ya da Aralık’ta resmiyet kazanması olası görünüyor.

Öncülü OnePlus 11 5G’nin üst sol köşede kamera deliği bulunan kavisli bir monitörü vardı. Yeni duyumlar, Samsung Display Corporation tarafınca sağlanacak olan OnePlus 12’nin OLED ekranının, merkezi bir delik ve kavisli kenarlarla gelmesini öngörüyor. Ekran, Quad HD+ çözünürlüğü destekleyecek ve büyük ihtimalle 120Hz yenileme hızına haiz olacak.

OnePlus Ace 2 Pro bu defa bütün yönleriyle ortaya çıktı

Diğer yandan, OnePlus Ace 2 Pro‘nun Temmuz ayında Çin’de tanıtılması bekleniyor. Ace 2 Pro‘nun, bir müddet içerisinde tanıtılması beklenen Snapdragon 8 Plus Gen 2 yonga seti ile donatılacağı duyumlarda yer alıyor. OnePlus Ace 2 Pro’nun monitörü da kavisli kenarlara ve merkezi bir deliğe haiz olacak şekilde tasarlanmış. Ekranın Çin merkezli BOE monitör üreticisi tarafınca sağlanacağı ve 1,5K çözünürlük sunmuş olacağı belirtildi.

Önceki duyumlarda, OnePlus Ace 2 Pro‘nun, OPPO Reno 10 Pro+ modelinde bulunan ekranla aynı olacağı iddia edilmişti. Bu sebeple, Ace 2 Pro’nun 1240 x 2772 px çözünürlük, 20:9 en-boy oranı, 120Hz yenileme hızı, 1.400 nit’e kadar parlaklık ve yüksek frekanslı karartma sunan 6,74 inçlik bir OLED ekranla geleceği tahmin ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*