Odunpazarı Belediyesi, Dünya Yoga Günü programıyla spor etkinliklerine başladı

Odunpazarı Belediyesi’nin hanımlara yönelik step ve aerobik branşlarında yaşama geçirdiği spor etkinlikleri, 21 Haziran Dünya Yoga günü uygulamasıyla başladı.

Odunpazarı Belediyesi, sıhhatli ve kaliteli bir hayat için parklarda düzenlemiş olduğu sabah sporu etkinliklerine, 21 Haziran Dünya Yoga Günü programı ile başladı. Kentpark’ta meydana getirilen Dünya Yoga Günü etkinliğine halk merkezlerinin spor etkinliklerine katılan kursiyerler ve parklara spor hazırlamaya gelen vatandaşlar katıldı. Etkinlikte birden fazla hanım hep beraber yoga yaptı.

Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, mahallelerde düzenlenecek etkinliklerin her pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 08.00 ile 09.00 saatleri içinde Kentpark’ta; pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 09.30 ile 10.30 saatleri içinde Bilgi Parkı’nda; salı ve perşembe günleri 09.00 ile 10.00 saatleri içinde Uğur Mumcu Parkı’nda, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 09.00 ile 10.00 saatleri içinde Selami Vardar Halk Merkezi Parkı’nda, pazartesi ve çarşamba günleri ise 09.00 ile 10.00 saatleri içinde Üniversite Evleri içinde bulunan Kadir Akkaş Halk Merkezi yanısıra yapılacağını bildirdi.

Sabah sporu etkinliğine katılmak isteyen vatandaşların matını, havlusunu ve suyunu getirmesi icap ettiğini belirten yetkililer, bütün hanımları spor etkinliklerine çağrı etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*