MSN’cilerin Gözü Yaşlı: Instagram’daki Notlar Kısmına Müzik Ekleme Özelliği Geldi!

ünlü toplumsal medya platformu Instagram, yeni bir hususiyet ile daha karşımızda. Uzun bir süredir suni zeka ve sanal gerçeklik gibi yenilikçi teknolojilerle platformunu yenileyen şirket, bu sefer bizi eskiye götürdü. Meta çatısı altındaki toplumsal medya, efsanevi platform MSN’nin sevilen ‘Ne dinliyorum?’ hususi durumunu kendi bünyesine ekledi. İşte detaylar…

2010 senesinde yaşamımıza giren toplumsal medya platformu Instagram, eski popülerliğini kazanmak için yürüttüğü çalışmalara devam ediyor.

Genellikle suni zeka ve sanal gerçeklik yenilikleri ile karşımıza çıkan şirket, en son platformuna getirmiş olduğu hususiyet ile hepimizi eskilere götürdü.

Şirket, günümüz toplumsal medyaların atası olarak malum MSN’deki “Ne dinliyorum?” hususi durumunu kendi platformuna ilave ederek 2000’li yıllarda bilgisayar ile tanışan kullanıcılarını duygulandırdı.

Instagram, her ne kadar yeni hususi durumunu MSN’den esinlenmiş olsa dahi “Ne dinliyorum?” aracını kendine özgü değişimlerle donatmayı da unutmadı.

İlk olarak yeni özellik, Instagram’a hemen hemen birkaç ay ilkin gelen notlar özelliğiyle birlikte çalışacak. İsteyen kullanıcılar notlar kısmındaki parçaya metin eklemek yerine istediği bir müzik parçasını ekleyebilecek.

Instagram bununla beraber, “Notlar” kısmındaki metin kutusundaki 50 karakterlik sınıra benzer şekilde koyulmak istenen müzik kliplerine de 30 saniyelik bir dinleme kesiti getirdi.

Peki siz bu mevzu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizin takipçilerinize dinleteceğiniz ilk şarkı ne olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*