Kısa Kısa Cadde

Klibi yönetecek

Aleyna Tilki, uzun bir aradan sonrasında ‘Başıma Belasın’ isimli yeni eseriyle, bugün bütün dijital müzik platformlarında da sevenleriyle buluştu. Şarkıcı, lafı müziği Emrah Karakuyu, düzenlemesi Nushadow imzalı parçanın klip yönetmenliğini, kendi üstlenecek. Klibin çekimleri gelecek hafta gerçekleşecek.

Biletler eğitime gidiyor

Gökhan Türkmen, turnesine devam ediyor. Son olarak İstanbul’da sahne alan şarkıcı, bütün konserlerin belirlenen bilet sayısı kadar geliriyle depremzedelere yardım edeceklerini öyledi. Türkmen, “Gençlerin eğitiminde kullanılmak suretiyle İstanbul Vakfı’nın ‘Büyüt Hayallerini’ isimli burs projesini destekleyeceğiz. Şehir kent dolaşıp, hep birlikte bu zinciri oluşturabilmenin ve eğitime vereceği gücün farkındayız” dedi.

Afişi yayınlandı

Başrollerini Murat Akkoyunlu ve Asuman Dabak’ın paylaşmış olduğu ‘Öt Bakalım’ filminin fragmanı ve posteri yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturmuş olduğu proje, sakin ve rahat emeklilik hayaliyle bir kafe açmak isteyen çiftin, düşündüklerinin aksine gelişen vakaları anlatıyor. Projede, Tarık Mengüç ve Nagihan Karadere de yer alıyor.

Seyirciye çağrı

Cem Özer, Kemal Başar, Zeynep Gülmez, İmren Çapanoğlu ve Caner Nalbantoğlu’nun bulunduğu ‘Çılgın Zamanlar’ oyuncuları, izleyicilere davet yaptı. Ekip, bugün Akatlar Kültür Merkezi, yarın Şişli Cevahir’de oyun öncesi gelen izleyicilerden zelzele bölgesine gönderilmek suretiyle oyuncak ve kitap getirmelerini rica etti. Oyuncular, “Çocuklar ağlamasın, oyunumuza gelen bütün sanatseverleri oyuncak ve kitaplarla bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

‘Bir Kira Bir Yuva’ için konser

Sıla Gençoğlu, zelzele bölgesindeki insanlara yardım amacıyla başlatılan ‘Bir Kira Bir Yuva’ isimli kampanyaya yardımcı için yarın Ankara Congresium’da sahneye çıkacak. Şarkıcı, “Bu konserin bütün geliri depremzede kardeşlerimize yardımcı amaçlıdır. Daima yan yana can cana olacağız” diye konuştu.

Demet Akbağ: Tüm şehirlere gideceğim

Demet Akbağ, ‘Empati’ programına katıldı. Çaba Derneği’yle zelzele bölgesi Adıyaman ve Kahramanmaraş’a gittiklerini belirten sanatçı, gelecek günlerde de felaketten etkilenen bütün şehirleri ziyaret edeceğini söyledi. Akbağ, “Marmara için beklenen depremden korkuyor musun?” sorusuna, “Herkes gibi evet, kim korkmaz?” cevabını verdi.

Yeldan-Aytekin Tiny house boyadılar

Neslihan Yeldan ve Alican Aytekin, Hatay’a gidecek tiny house’ları boyadı. Instagram’dan çağrıda bulunan Yeldan, “Hatay Defne’ye gidecek, ampüte olmuş, engelli ya da çocuklu ailelerin öncelikli olduğu 100 tiny house için siz de yardımcı olabilirsiniz. Fırça ve bir kutu boya verecekler, yanınıza da bir arkadaşınızı aldınız mı zaman geçiverir. Biz Alican’la üç evi boyadık bile. Malzeme ihtiyacı da var bilginize” notunu yazdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*