İzmir’de 5 kişinin öldüğü olayın detayları ortaya çıktı

Olay, akşam saat 18.00 sıralarında Menderes ilçesi Cüneytbey Mahallesi Ürüncü Sokağı’nda 2 kattan oluşan binanın en üst katında bulunan kahvehanede meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, alacak verecek konusu bulunan iki öbek konuşmak için kahvehanede bir araya geldi. İki öbek içinde çıkan tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi üstüne kahvehanede silahlı çatışma çıktı. İki tarafın da tabanca kullandığı dövüşte 7 kişinin tabancayla vurulmuş olduğu öğrenildi. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi üstüne vaka yerine birden fazla polis ve ambulans sevk edilirken, sıhhat ekipleri tarafınca meydana getirilen incelemede, silahla vurulan Timuçin Altınel, Süreyya Bayrak, Barış Coşgun, Rıdvan Bağcalı ve Ozancan Doğan’ın yaşamını kaybetmiş olduğu belirlendi. Kavgada vurulan M.Y. ve A.K. ise sıhhat ekipleri tarafınca ambulansla hastaneye kaldırıldı.

TESPİT EDİLEN 5 ŞÜPHELİNİN YAKALAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Alacak verecek meselesi yüzünden çıkan ve 5 kişinin öldüğü 2 kişinin yaralandığı vakayla alakalı belirleme edilen 5 şüphelinin yakalama çalışmalarının devam etmiş olduğu öğrenilirken, kahvehane polis ekipleri tarafınca mühürlendi.

YENİ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

İki öbek içinde daha önceden alacak verecek meselesi yüzünden silahlı yaralama vakasının olduğu, dün ise kahvehanede 5 kişinin öldüğü 2 kişinin yaralandığı olayın geçmişten gelen husumetten kaynaklandığı öğrenildi.

Olayla alakalı tahkîkat sürüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*