Ibrahimovic: “Mbappe, Neymar ve Messi’ye sahip olmanız yetmez”

Açıklamalarıyla gündem bulunmasına alışık olduğumuz Zlatan Ibrahimovic son kelamları ile yeniden münakaşa yarattı.

İtalyan devi Milan’da forma giyen fakat sakatlığı nedeniyle bu devre şimdi maça çıkamayan İbrahimovic, Fransız televizyonu Canal+’a açıklamalarda bulundu.

“Mbappe, Neymar ve Messi’ye haiz olmanız yetmez”

Paris Saint Germain’den ayrıldıktan sonra Ligue 1’in ve Fransız futbolunun berbata gittiğini söyleyen Ibrahimovic, “Fransa’dan ayrıldığımdan günden bu yana onlar için her şey berbata gitti. Fransa’da konuşacakları bir şey yok.

Fransa’nın bana muhtaçlığı var, benim Fransa’ya değil. Mbappe, Neymar ve Messi’ye haiz olmanız yetmez.” tabirlerini kullandı.

Milan’ın şampiyonluğunda kıymetli rol oynamıştı

Milan’a 2019/20 döneminde dönen Zlatan Ibrahimovic, geçtiğimiz devre kazanılan şampiyonlukta kıymetli bir rol oynamıştı.

Sezonun tamamlanmasının akabinde Milano grubundan meydana getirilen açıklamada ise İsveçli yıldızın dizinden ameliyat olacağı ve minimum 7-8 forma giyemeyeceği belirtilmişti.

“Sahada daha evvel asla bu kadar acı çekmemiştim”

Ibrahimovic sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda bahisle ilgili, “Dizimdeki şişlik 6 aydır var. Ekiple son 6 ayda sadece 10 defa idman yapabildim. Her gün ağrı kesici alıyordum ve uyku nizamım yoktu.

Sahada daha evvel asla bu kadar acı çekmemiştim. Emekli olmayacağım ve yakında döneceğim.” laflarını kullanmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*