Ertuğrul Doğan, resmen Trabzonspor’a başkan adayı oldu

Trabzonspor’da mevcut asbaşkan Ertuğrul Doğan, başkanlığa aday bulunduğunu duyurdu.

Başkan talibi Doğan, yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Trabzonsporlular, Öncelikle Sayın Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’na hizmetleri ve bizlere öğrettiklerinden kaynaklı minnettar olduğumu vurgulamak isterim. Başkanımız Sayın Ağaoğlu ve idare kurulumuzla bundan tam 5 sene ilkin Nisan 2018’de sıkıntılı ve meşakkatli bir yolculuğa çıktık. Bu yolculukta sizlerin de desteği sayesinde oldukça hoş hikayeler yazıp, müzemize biri şampiyonluk olmak suretiyle hepsi birbirinden kıymetli 4 kupa koyduk.”

“İşler bu sürem iyi gitmedi”

“Üzülerek anlatım etmeliyim ki, bu sürem özelinde işler istediğimiz gibi gitmedi maalesef. Şu bilinmelidir ki yaşanmış olan mutsuzluğun temelinde şahsımın da sorumluluğu var. Gerek saha içi gerekse saha dışı organizasyonlarında daha sıhhatli kararlar almamız gerekiyordu. Bu negatif durumu düzeltebilecek umudumuz, inancımız, birikimimiz, tecrübemiz, özgüvenimiz ve ‘inadımız’ doğal ki var. Birlikte daha hoş hikayeler yazacağımızdan camiamızın en küçük Şüphesi mutlaka olmasın.”

“Allah yardımcımız olsun”

“Şimdi yeni bir yolculuğun ilk adımlarını atma vakti… Canımdan oldukça sevdiğim, çatısı altında olmaktan büyük gurur duyduğum Trabzonspor’umuzun başkanlığına aday olduğumu siz kıymetli ailemle paylaşıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağımın sözünü veriyorum. Allah yardımcımız olsun..”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*