Derin dondurucuda bulunan cansız bedenlerin kimliği belirlendi

İzmir’in Bayraklı ilçesindeki bir evde dipfriz ve buzdolabında bulunan parçalanmış cesetlerin kimlikleri belirlendi. Cesetler Türkmenistanlı Gülkamar Hanimova ile kızları Leyla Geldiyazova ve Laçin Geldiyazova‘yla Ruslan Kerimov isimli adama ait. Cesetlerin tamamiyle parçalandığı, bu nedenden dolayı hangi cesedin kime ait bulunduğunun DNA ile belirleme edileceği belirtildi.

Mahalleli Ramazan Yüksel, “Şaşkınız 3 yıldır burada yaşıyorlardı. Kendi durumunda bir aileydi. Duyduğumuza göre katil, birkaç gün ilkin çevredeki esnafa nereden dipfriz alabileceğini sormuş. Tedirginiz” diye konuştu.

Bayraklı ilçesinde Gülkamar Hanimova ile kızları Leyla Geldiyazova ve Laçin Geldiyazova’yla Ruslan Kerimov’un öldürülmüş olduğu olayın şüphelisinin S.M, olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, 55-60 yaşında olduğu belirtilen ve Gülkamar Hanimova’nın adam arkadaşı olduğu öne sürülen şüpheli S.M’yi bulmak için bilhassa Türkmenistanlı kişilerin kalmış olduğu evlere baskın yapmış olduğu öğrenildi. Şimdiye kadar yakalanamayan S.M’nin kaçak yollardan yurt dışına çıkmış olabileceğinin de değerlendirildiği bildirildi. (DHA)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*