Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hortlatmaya çalışanlar bizi bulur

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplumsal meyda hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Her kim terör tehdidi altındaki eski Türkiye’yi hortlatmaya çalışırsa, karşısında bizi bulacaktır” dedi.

Analar ağlamasın, yüreklere ateş düşmesin diye oldukça ciddi çabalar harcadıklarını kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Sizler, samimi gayretlerimizin en yakın şahitlerisiniz. Hangi badireleri aşarak bugünlere geldiğimizi, önümüze hangi tuzakların kurulduğunu sizler oldukça iyi biliyorsunuz. Elbette eksiklerimiz, yapmak isteyip de yapamadıklarımız olmuştur ama Türkiye’ye hak ve özgürlükler alanında kazandırdıklarımız ortadadır. Bunlardan geriye gidişe mutlaka müsaade etmeyeceğiz.

Her kim terör tehdidi altındaki eski Türkiye’yi hortlatmaya çalışırsa, karşısında bizi bulacaktır. Her kim gariban Kürt evlatlarının eline tabanca verip askere, polise, insanımıza kurşun sıktırmaya kalkarsa, karşısında bizi bulacaktır. Her kim emperyalist güçler adına milletimizin huzuruna kastederse, karşısında bizi bulacaktır. Her kim haklarınıza el uzatmaya girişim ederse, karşısında Tayyip Erdoğan’ı bulacak, Cumhur İttifakı’nı bulacaktır. Rabb’im ömür, milletimiz de yetki verdikçe bu ülkede analar tekrar ağlamayacak, çocuklarımızı kimse dağa zorla kaçıramayacak. Geceyle beraber şehirlerimize terörün karanlığı çökmeyecek. Benim Kürt kardeşimi kimse tehdit edemeyecek, tabanca diretmesiyle kimse iradesine ipotek koyamayacak”.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*