Çeşme’de 200 TL’ye dublör müşteri dönemi

Turizm merkezi Çeşme’deki bir kafe, toplumsal medya sayfasından verdiği iş ilanı ile dikkatleri üstüne çekti. Çeşme Marina’da bulunan bir kafe işletmesi, iş ilanları gösteren bir toplumsal medya sayfasına, “Çeşme Marina’da bulunan kafemize akşam saat 7 ile 10 içinde dublör müşteri kadın-erkek ihtiyacımız vardır. 200 TL+1 içerek verilecektir. İlgilenenlerin postu beğenmesi rica olunur” şeklinde bir duyuru verdi. Öte taraftan birtakım mekanlar oto galerilerinden kiraladıkları lüks araçları kapılarının önüne çekiyor.

Sosyal medyadaki duyuru hızlıca gündem olurken, birden fazla vatandaşın yapmış olduğu yorumların sonrasında duyuru sayfadan kaldırıldı.

İlanı gösteren toplumsal medya sayfası, ilanın kaldırmasının ardından, “Sayfamız vasıtasıyla paylaştığımız tatlımı tatlı dublör arayan bir işletmenin iş ilanı İzmir gündemine yansımıştır. İşletme, dublör teminini başarıyla tamamladığı için artık yeni dublörlere gereksinim duymamaktadır. Bu sebeple, duyuru sayfamızdan kaldırılmıştır. İstanbul, İzmir, Alsancak gibi yerleşim yerlerinde bu tür ilanların sık sık paylaşıldığını belirtmek isteriz. Bu tür ilanlar, insanların mutlulukla kabul etmiş olduğu ve hiç bir kabahat teşkil etmeyen iş fırsatlarıdır” diye yazdı.

Ünlü gastronomi yazarı Vedat Milor de dublör ilanını Twitter hesabından paylaştı. Milor “Sektörde çedar, çiğ köfte, eleştirmenlerden sonrasında artık müşteriler de fake” ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*