Berrak Tüzünataç “Sakin ve Sorunsuz” Geçen Seçim Sürecine Tepki Gösterdi

Islak imzalı tutanaklarla YSK verilerinin paylaşan ve seçim sonuçlarının doğru yansımadığını iddia eden toplumsal medya kullanıcıları gündeme oturdu biliyorsunuz. Birçok meşhur ismin de olana bitene reaksiyon gösterdiği şu saatlerde, bir sert çıkış da meşhur oyuncu Berrak Tüzünataç’tan geldi. Detaylar ?

14 Mayıs seçimlerinin ikinci tura kalmış olduğu kesinleştikten sonra, toplumsal medyanın gündeminde sonuçların doğru yansımadığını iddia eden, izahat bekleyen ve oyların tekrar sayılmasını hatta seçimin iptal edilmesini isteyen kullanıcılar var.

Üstelik sadece vatandaşlar değil, meşhur adlar de aleni açık tepkilerini ve eleştirilerini paylaşıyor bu durumla ilgili.

Sadece oyunculuğu, güzelliği ve hususi hayatıyla değil, toplumsal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlar ve eleştirileriyle de oldukça konuşulan Berrak Tüzünataç bu adlardan biri.

Kendisi, bugün binlerce insanoğlunun konuşmuş olduğu “YSK verileri ve kaygan imzalı tutanaklar birbirini tutmuyor” iddiasına yorumunu şu şekilde paylaştı bugün:

Ayrıca olan bitene başkaldırı ederek, bunun kimlerin ihmali, hatası, suistimali bulunduğunun açıklanmasını istediğini altını çizdi ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*