Ataşehir’de evde cesedi bulunan kadının erkek arkadaşı adliyeye getirildi

Ataşehir’de evde ölü bedeni bulunan kadının adam arkadaşı adliyeye getirildi

İSTANBUL – Ataşehir’de geçtiğimiz günlerde adam arkadaşı ile alakalı kendisini darp edip kolunu kırdığı gerekçesiyle şikayetçi olan 32 yaşındaki hanım yaşamış olduğu evinde ölü bulundu. Kadının adam arkadaşı olan kişi bugün adliyeye getirildi.

Ataşehir’de Kayışdağı Mahallesi’nde Pazartesi günü saat 22.00 sıralarında yaşanmış olan olayda, iddiaya göre Çilem Büşra Yılmaz adam arkadaşı Serkan Ö. ile evde tartıştı. Serkan Ö. tartışmanın sonra evden çıktı. Çilem Büşra Yılmaz bir müddet sonra Serkan Ö.’yü cep telefonuyla görüntülü aradı. Bu konuşmanın sonra Serkan Ö. polis ve sıhhat ekiplerine ihbarda bulundu. Kadının yaşamış olduğu adrese gelen itfaiye ekipleri pencereden içeri girerek kapıyı açtı.

Eve giren sıhhat ekipleri yerde hareketsiz şekilde yatan Yılmaz’ın yaşamını kaybettiğini belirledi. Yılmaz’ın cenazesi vaka yerinde meydana getirilen araştırmaların sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu Morguna götürüldü. Polis vakada intihar ihtimali üstünde dururken, ölüm nedenini otopsi tutanağı ortaya çıkaracak.

Kolu kırıldığı için adam arkadaşından şikayetçi olmuş

Büşra Yılmaz’ın, 2 Haziran’da kolunun kırılması nedeniyle Serkan Ö.’den şikayetçi olduğu öğrenildi. 3 Haziran’da ifadesi alınan Serkan Ö., daha sonra özgür bırakıldı. Ayrıca Yılmaz’ın Serkan Ö. ile alakalı daha ilkin uzaklaştırma sonucu aldırmış olduğu da öğrenildi.

Kadının adam arkadaşı adliyeye sevk edildi

Olayla alakalı meydana getirilen çalışmalar kapsamında Serkan Ö. adlı kişi polis tarafınca gözaltına alındı. Serkan Ö. polis merkezindeki işlemlerinin sonra Anadolu Adalet Sarayına sevk edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*