Ara sokakta yakalayıp defalarca bıçakladı

Kavga, Taksim İstiklal Caddesinde geçtiğimiz Cuma günü gece saat 03.30 sıralarında bir gece kulübünde çıktı. Sevgili olduğu belirtilen çift gece kulübünde eğlenirken yan masada oturan Fatih B. ile ‘bakma’ sebebiyle münakaşaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üstüne taraflar, gece kulübü çalışanları tarafınca dışarıya çıkartıldı. Ancak kavga dışarda da devam etti.

YARALI HALDE KAÇMAYA ÇALIŞTI

Bıçak çıkaran saldırgan, Fatih B.’yi kovalamaya başladı. Ara sokakta bıçaklı kovalamaca bir müddet daha devam ederken elinde bıçak olan kişi, Fatih B.yi yakalayarak bedenin muhtelif yerlerinden bıçakladı.

Aldığı bıçak darbesine karşın yeniden kaçan Fatih B.’yi  yakalayan saldırgan bıçaklamaya devam etti. Kavga çevredekilerin araya girmesi ile sonlanırken ağır vurulan genç ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bıçaklı saldırgan ise Güven Timleri tarafınca gözaltına aldı.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Kovalamaca ve bıçaklı saldırganın Fatih B.’yi defalarca bıçaklama anları saniye saniye bir iş yerinin emniyet kamerasına saniye saniye yansıdı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen saldırganın ifadesinde Fatih B.’nin  kız arkadaşını taciz ettiğini ve dayanamayıp bıçakladığını dediği öğrenildi. (DHA)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*