AK Partili Kurt: Adıyaman Türkiye yüzyılının öncü şehri olacak

Adıyaman’da, seçim çalışmalarına süren AK Parti Adıyaman Milletvekili Doç. Dr. Resul Kurt, Çelikhan, Gölbaşı ve Besni ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmiş olarak istek ve isteklerini dinledi.

 

“SEÇİM GÜNÜNE KADAR ŞEHRİMİZİN HER NOKTASINA ULAŞMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Seçim bölgesi olan Adıyaman’da vatandaşlarla bir araya gelen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Doç. Dr. Resul Kurt’a, AK Parti Milletvekili Mustafa Alkayış, il ve ilçe yönetimi eşlik etti.

Kurt, AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a en kuvvetli desteği veren şehirlerden birisinin Adıyaman bulunduğunu söyleyerek, 28 Mayıs’ta kuvvetli bir duruş sergileyerek Türkiye yüzyılının lider kenti olacağını anlatım etti.

Adıyaman’ın Türkiye yüzyılına damga vuran il olacağını öne süren Milletvekili Kurt,”28 Mayıs’ta Adıyaman’ın kuvvetli bir duruş daha sergileyerek Türkiye yüzyılını damga vuran şehirlerden biri olacağına bütün kalbimle inanıyorum. Adıyaman bizlere inandığını, güvendiğini, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığını 14 Mayıs’ta gösterdi. 28 Mayıs’ta da gösterecektir. Biz devamlı sahadayız. Her şeyi net bir halde görüyoruz. Vatandaşlarımız, eser ve hizmet siyasetiyle yoluna dolu muntazam süren AK Parti’yi seviyor. İnşallah biz de seçim gününe kadar şehrimizin her noktasına ulaşmaya çalışacağız. Bizleri sevgi ile karşılayan bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. Doğru zaman, doğru erkek ile yola devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

KAYNAK: PHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*