AK Parti Milletvekili Adayları Kavakyolu Mahallesinde Coşkulu Kalabalıkla Karşılandı

AK Parti Milletteki adayları Kavakyolu Mahallesinde coşkulu bir kalabalıkla karşılandı.

Kavakyolu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman, Milletvekili talibi Mehmet Cavit Şireci ve partililer mahalle sakinleri tarafınca coşkulu bir kalabalıkla karşılandı. İlk konuşmayı AK Parti Milletvekili talibi Mehmet Cavit Şireci yaptı. Konuşmasına uygulamaya katılan Kavakyolu halkına ve geçmiş devre AK Parti İl ve İlçe Başkanlığı yapan yöneticiler ile Kavakyolu eski belediye başkanlarına katılımlarından kaynaklı teşekkür ederek başladı.

Şireci laflarını şu şekilde sürdürdü:

“Kavakyolu’nda eski devre belediyeler tarafınca Hüsamettin ve Fikret Başkanlar döneminde beldenin aşağı yukarı bütün gereksinimleri karşılandı. Doğalgazı, kaldırım, yol sorunları çözüldü. Buradan Kavakyolu’na yakışır bir oyla Cumhurbaşkanımızı yeniden kura çekmek için üstün dereceli bir oyla desteğinizi bekliyoruz.”

Konuşması sıklıkla sloganlarla doğranan Şireci, beldenin içme suyu ile ilgili sorununa da en hızlıca çözüm üreteceklerini belirtti.

Şireci’nin sonra mikrofona gelen Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman da yoğun katılımdan kaynaklı teşekkür ederek laflarına başladı.

Karaman Erzincan’da meydana getirilen yatırımlara değindi. Bütün okulların pandemi sürecinde kontrollerinin yapıldığını, bazılarının yıkılıp yenilendiğini, bazılarının yerine yenilerinin yapıldığını belirtti. Türkiye’de iki zelzele enstitüsünden biri Erzincan’da kurulduğunu anlatım eden Karaman bütün konutların ve işyerlerinin de hızlıca ayrı ayrı denetim edileceğinin ve yenileceğinin sözünü verdi.

Erzincan’da 500 yataklı bir hastanenin bu sene hizmete gireceğini vurgulayan Karaman, “Artık il dışına hasta çıkmayacak” dedi.

Karaman laflarını şu şekilde sürdürdü:

“Muhalefet boş sözlerle uğraşıyor. PKK’yı ortadan kaldırmak için 40 bin şehit verdik. 2 trilyon dolara mal oldu bu mücadele. Yeniden PKK belası ile uğraşmak istemiyoruz. Bunun için gene AK Parti diyoruz.

Bütün Müslüman ülkelerin ümidi Recep Tayyip Erdoğan’dır Türkiye’dir. Filistin’in, Afrika’nın, Azerbaycan’ın umudu Türkiye’dir.

Yeni projelere de değinen Karaman, yeni dönemde iki sıfırla Erzincan’ı kuvvetli bir temsille meclise taşıyalım. Sivas’a kadar ulaşan süratli tren önümüzdeki dönemde Erzincan’a da ulaşacak. Organize Sanayi bölgesinde 1200 olan istihdam payı 5 yılda 2700’e ulaştı. Bu rakamı 5 yılda 5 binin üstüne taşıyacağız. Ulaşım projelerimiz var. İstihdama direk tesir edecek projelerimiz var. Bu soğukta bu kalabalığı bekletmek istemiyorum. Diyorum ki 14 Nisanda bir oy Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy AK Partiye”

Program sonra gençlerle ve çocuklarla söyleşi eden adaylar, gece geç saatlere kadar beldede kaldı. – ERZİNCAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*