AK Parti milletvekili adayları Büyükçekmece esnafı ile buluştu

AK Parti mebus adayları Büyükçekmece esnafı ile buluştu

İSTANBUL – AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Halis Dalkılıç ve Prof. Dr. Cüneyt Yüksel Büyükçekmece’de esnaf ve yapınak ziyaretleri gerçekleştirdi.

AK Parti 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında İstanbul 1. 2. ve 3. Bölge mebus adayları ile gece gündüz demeden vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor. Büyükçekmece’de AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Halis Dalkılıç ve Prof. Dr. Cüneyt Yüksel esnaf ve yapınak ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretler esnasında vatandaşların problemlerini dinleyen vekiller, AK Parti’nin yapmış olduğu hizmetleri ve savunduğu davayı anlattı. Çalışanlardan emniyet oyu alan mebus adayları gün boyu vatandaşlara randevu uygulamaları devam ediyor.

“Biz yalnızca milletimizin söylediğine bakıyoruz”

Büyükçekmece’de esnaf ve yapınak ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Halis Dalkılıç, “21 sene ilkin bir hayal kurmuştuk. Şimdi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vasıtası ile bu hayallerimizi gerçekleştirdik. Artık seçime günler değil saatler kaldı. Biraz ilkin hesapladım seçime aşağı yukarı 200 saat kaldı. İstanbul’un her gün bir ilçesinde oldukça yoğun bir halde çalışıyoruz. Biz yalnızca milletimizin söylediğine bakıyoruz. Biden ne dedi, kandilden direktif alanların Türkiye’yi iyi mi huzursuz etmeye çalıştıklarına bakmıyoruz. Pandemide dünyanın büyük ülkeleri hastalarına bakamazken, biz sıhhat altyapımız ile beraber misal bir çabalama yaptık. Hatta biz o ülkelere teneffüs aleti ve maske yolladık” diye konuştu.

“Önümüzdeki 50 senenin iyi mi olacağının seçimidir”

Batı medyasının Türkiye’deki seçimleri manipüle etmek için ellerinden gelenleri hazırlamaya çalıştığını anlatım eden AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cüneyt Yüksel, “Batı medyası Türkiye’deki seçimleri karalamak istiyor. Ekonomist dergisinin kapağına baktığımız vakit bir yanda bölünmüş bir bayrak bulunduğunu görüyorsunuz. Ben bu bayrak hassasiyetine bilhassa dikkat çekmek istiyorum. 14 Mayıs seçimlerine giderken harbiden yurttaşlarımız bu seçimin önemini biliyor. Bu yalnızca 5 yıllığına mebus tarzı ya da yalnızca cumhurbaşkanı tarzı değil. Önümüzdeki 50 senenin iyi mi olacağının seçimidir. Vatandaşlarımız bu seçimde bunu seçmiş olacaklar ve bunun bilincindeler” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*