AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Enes Eminoğlu, 23 Nisan’da çocuklarla buluştu

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Enes Eminoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Esener’de çocuklarla bir araya geldi. Eminoğlu, “Biz her vakit çocuklarımızla ve gençlerimizle bir aradayız. Çocuklarımız heyecanlı. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Çocukların bu ülkenin geleceği bulunduğunu söyleyen Eminoğlu, “Çok mutluyuz. Hava oldukça güzel, Esenler oldukça güzel. Şu anda 15 Temmuz Millet Bahçesi’ndeyiz. Burası şu anda harbiden cıvıl cıvıl. Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Biz de bugün ziyaretlerimize bir yandan devam ederken, öteki yandan da çocuklarımızla beraber geçirdik. Onlarla top oynadık, top dağıttık. Biz her vakit çocuklarımızla ve gençlerimizle bir aradayız. Çocuklarımız heyecanlı. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA ÇOK CİDDİ BİR TEVECCÜH VAR”

Saha çalışmalarında gitmiş oldukları yerlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir teveccüh bulunduğunu söyleyen Eminoğlu, “Önümüzde 3 haftalık bir vakit dilimi kaldı. Seçimler için her gün cadde cadde, sokak sokak vatandaşlarımızla, esnafımızla ve hane ziyaretlerimizle buluşuyoruz. Çok hoş ve müspet bir hava var. Sayın Cumhurbaşkanımıza oldukça ciddi bir teveccüh var. Vatandaşlarımız ferasetli, yaşanılanları görüyorlar. Kimin kiminle bulunduğunu da görüyorlar. Niçin bir arada olduklarını ve hangi terör örgütleri ile iş donanması yaptıklarını oldukça iyi biliyorlar. O yüzden güçlüyüz, eminiz, kararlıyız. 14 Mayıs’ta büyük zafere emin adımlarla ilerliyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*